Предмет: Химия, автор: Аноним

перевірте задачу . ..............
..метан об'ємом 0. 2м^3 нагріли до температури 1500 C .який об'єм газової суміші утворився відносний вихід продуктів становить 80% виміри об'єктів проводили за однакових умов

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
12
Дано:
V(CH4) = 0,2 м³
t = 1500°C
η = 80% або 0,8
Знайти:
V(пр.газ. суміші)-?

За умовами задачі всі речовини, які приймають участь в реакції - газоподібні, тому коефіцієнти перед їхніми формулами показують не тільки їх кількість, але й об'єм.
2СН4 =1500°С⇒ СН2=СН2 + 2Н2
З реакції бачимо, що газів за об'ємом утворюється в півтора раза більше, тобто V(C2H4+H2) = 1¹/₂V(CH4) при стовідсотковому вихіду
Знайдемо теоретичний об'єм газової суміші:
V(C2H4+H2) = 1,5*0.2 м³ = 0,3 м³
За умовами задачі вихід становить 80% або 0,8
V(пр.газ.суміші) = 0,3 м³*0,8 = 0,24 м³
Відповідь: 0,24 м³

Аноним: як ви отримали 1.5 ?
mrvladimir2: 3/2=1,5
mrvladimir2: 1¹/₂
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: angel1477
Предмет: Алгебра, автор: ksyushasergeeva2004