Предмет: Химия,
автор: zaikaira974
При взаємодії 6г двовалентного металу з водою утворився гідроген об'єиом 5,6 (н.у.)
Ответы
Автор ответа:
0
Me + 2H2O = Me(OH)2 + H2
6/x = 5.6/22.4;
x = 24 (г/моль) — Mg
6/x = 5.6/22.4;
x = 24 (г/моль) — Mg
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Maxrozin
Предмет: Химия,
автор: voron236pro
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: сосиськпиранья
Предмет: Математика,
автор: sandakova1984