Предмет: Химия,
автор: nataliakot1
Яка маса аланіну необхідна для добування
23,6 г аланілфенілаланіна?
Ответы
Автор ответа:
0
Х г ------ 23,6 г
89,09 г --- 236 г
М (NH2-СH(СН3)-СООН) = 89,09 г/моль
m(NH2-СH(СН3)-СООН) = 89,09 г
М (Аланилфенилаланин) = 1*2 + 14 + 12 + 1+ 12 + 1*3 + 12 + 16 + 14 + 1 + 12 + 1 + 12 + 1*2 + 12 + 16 + 16 + 1 + 12*6 + 1*5 = 2+ 157 + 77 = 236 г/моль
Х г ------ 23,6 г
89,09 г --- 236 г
Х = 23,9 г * 89,09 г / 236 г
Х = 8,9 г
Ответ 8,9 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: dyrkovaluba
Предмет: Алгебра,
автор: dyrkovaluba
Предмет: Русский язык,
автор: nikitatazmin79
Предмет: Математика,
автор: Лм99999
Предмет: Химия,
автор: лол1239164