Предмет: Физика,
автор: terenakivanna
Яка кількість речовини осяде на катоді з солі будь-якого двовалентного металу за 40 хв при силі струму 4 А ?
Ответы
Автор ответа:
4
Дано:
t = 40 мин = 2400 c
I = 4 А
F = 96485 кг/моль - постоянная Фарадея.
z = 2 - валентность.
________
υ - ?
Из II закона Фарадея:
υ = I*t / (F*z) = 4*2400 / (96485*2) ≈ 0,05 моль
t = 40 мин = 2400 c
I = 4 А
F = 96485 кг/моль - постоянная Фарадея.
z = 2 - валентность.
________
υ - ?
Из II закона Фарадея:
υ = I*t / (F*z) = 4*2400 / (96485*2) ≈ 0,05 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mirosikkakosik4536
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Valeri7777
Предмет: Математика,
автор: KatyaSuperPlay
Предмет: Обществознание,
автор: OllyMu