Предмет: Физика,
автор: Кротовна
Парціальний тиск водяної пари становить 1,5 кПа, риск насиченої пари за тієї ж самої температури 2кПа. Яка відносна вологість повітря?
Ответы
Автор ответа:
7
Относительная влажность воздуха:
φ = p*100% / po
φ = 1,5*100% / 2 = 75%
φ = p*100% / po
φ = 1,5*100% / 2 = 75%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: shiskoglot
Предмет: Математика,
автор: nafosatesanova4
Предмет: Математика,
автор: sultangalievermek54
Предмет: История,
автор: SugaBTSbts
Предмет: Математика,
автор: lexx2008