Предмет: Математика,
автор: MrAntoni
За 7 кг апельсин та 4кг лимон заплатили 26грн. Скільки коштують 1 кг апельсин та 1 кг лимонів якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 4 грн
Ответы
Автор ответа:
1
7х + 4у = 26
5х-2у = 4
помножимо нижнє рівняння на 2
отримаємо систему
7х + 4у = 26
10х-4у = 8
складемо ці рівняння
17х = 34
х = 2 грн ціна апельсинів
у = 3 грн ціна лимонівНехай х (грн) коштує 1 кг апельсинів, у (грн) 1 кг лимонів.
5х-2у = 4
помножимо нижнє рівняння на 2
отримаємо систему
7х + 4у = 26
10х-4у = 8
складемо ці рівняння
17х = 34
х = 2 грн ціна апельсинів
у = 3 грн ціна лимонівНехай х (грн) коштує 1 кг апельсинів, у (грн) 1 кг лимонів.
Автор ответа:
0
Апельсини - а, лимони - л. Маємо систему рівнянь:
7а + 4л = 26
5а - 2л = 4 (домножимо на 2)
7а + 4л = 26
10а - 4 л = 8
17а=34; а=2
10*2 - 4л = 8; 4л = 20-8; 4л = 12; л=3
1 кг апельсинів коштує 2 грн, 1 кг лимонів 3 грн.
7а + 4л = 26
5а - 2л = 4 (домножимо на 2)
7а + 4л = 26
10а - 4 л = 8
17а=34; а=2
10*2 - 4л = 8; 4л = 20-8; 4л = 12; л=3
1 кг апельсинів коштує 2 грн, 1 кг лимонів 3 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: varvarazenina
Предмет: Математика,
автор: ytrodenyt
Предмет: Математика,
автор: drinkingsodaa
Предмет: Математика,
автор: Аноним
5х-2у = 4
помножимо нижнє рівняння на 2
отримаємо систему
7х + 4у = 26
10х-4у = 8
складемо ці рівняння
17х = 34
х = 2 грн ціна апельсинів
у = 3 грн ціна лимонів