Предмет: Химия,
автор: Анна2002298
Терміново! допоможііііть! дуже терміново
Даю 90 Балів! 90 балів
Який об*єм водню виділився (н.у.) при взаємодії 12,4 г заліза, що містить 10% домішок, з надлишком хлоридної кислоти?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m'(Fe)= 12,4 г
ω(дом) = 10% або 0,1
Знайти:
V(H2)-?
m(Fe) = 12,4 г - 12,4 г*0,1 = 11,16 г
n(Fe)=m/M = 11,16 г/56 г/моль = 0,1993 моль
Fe+2HCl = FeCl2 + H2
З хімічної реакції бачимо, що n(H2)=n(Fe) = 0,1993 моль
V(H2)=n*Vm = 0,1993 моль*22,4 л/моль = 4,464 л
Відповідь: 4,464 л
m'(Fe)= 12,4 г
ω(дом) = 10% або 0,1
Знайти:
V(H2)-?
m(Fe) = 12,4 г - 12,4 г*0,1 = 11,16 г
n(Fe)=m/M = 11,16 г/56 г/моль = 0,1993 моль
Fe+2HCl = FeCl2 + H2
З хімічної реакції бачимо, що n(H2)=n(Fe) = 0,1993 моль
V(H2)=n*Vm = 0,1993 моль*22,4 л/моль = 4,464 л
Відповідь: 4,464 л
Анна2002298:
дякую!!!
Автор ответа:
0
Дано:
m'(Fe)= 12,4 г
ω(дом) = 10% або 0,1
Знайти:
V(H2)-?
ω(Fe) = 100%-10% = 90% або 0,9
m(Fe) = 12,4 г *0,9 = 11,16 г
n(Fe)=m/M = 11,16 г/56 г/моль = 0,1993 моль
Fe+2HCl = FeCl2 + H2
Згідно рівнянню хімічної реакції n(H2)=n(Fe) = 0,1993 моль
V(H2)=n*Vm
V(H2)= 0,1993 моль*22,4 л/моль = 4,464 л
Відповідь: 4,464 л
m'(Fe)= 12,4 г
ω(дом) = 10% або 0,1
Знайти:
V(H2)-?
ω(Fe) = 100%-10% = 90% або 0,9
m(Fe) = 12,4 г *0,9 = 11,16 г
n(Fe)=m/M = 11,16 г/56 г/моль = 0,1993 моль
Fe+2HCl = FeCl2 + H2
Згідно рівнянню хімічної реакції n(H2)=n(Fe) = 0,1993 моль
V(H2)=n*Vm
V(H2)= 0,1993 моль*22,4 л/моль = 4,464 л
Відповідь: 4,464 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: vatlav777
Предмет: География,
автор: abnstudioronanabn
Предмет: Литература,
автор: Ольга1234111