Предмет: Физика,
автор: darynka808
радіоактивний ізотоп кобальту має період піврозпаду 72 доби. Скільки грамів кобальту з наявних 4,0 г розпадеться за 216 діб
Ответы
Автор ответа:
14
N/N0=1/2n
n=t/T=216/72=3
N/N0=1/2^3=1/8
N=N0/9=4/8=0,5 Г
Ответ: N0-N=4-0,5=3,5 г
n=t/T=216/72=3
N/N0=1/2^3=1/8
N=N0/9=4/8=0,5 Г
Ответ: N0-N=4-0,5=3,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Sadoye
Предмет: Математика,
автор: Veronika66666666
Предмет: Английский язык,
автор: koscovakristina08
Предмет: Математика,
автор: blaalb
Предмет: Математика,
автор: Аноним