Предмет: Физика, автор: Bezdomniimatematik

рух матеріальної точки маса якої дорівнює 100 г вздовж осі ox і ci описують рівняння x=10+t^2. визначте імпульс тіла через 2 с від початку

Ответы

Автор ответа: tana20101997
5
V(t)=x'(t)=10+2*t
V=10+2*2=14 м/с
p=m*V=0,1*14=1,4 кг*м/с
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: matveimyravei1976101
Предмет: Алгебра, автор: regh84