Предмет: Физика, автор: annanb

Срочно Пожалуста
Лампи потужністю 60 Вт і 120 Вт розраховані на напругу 220В яку потужність вони споживатимуть якщо їх увімкнути в коло послідовно

Ответы

Автор ответа: vasyael
23
Для того щоб знати ,що буде потрібно знайти опір ламп, та знайти струм.
I1=60вт/220в=0.272а,,  R1=220/0.272a=808.8om
I2=120вт/220в=0.545а,, R2=220/0.545a=403.3om,,
Ro=808+403=1212.1om,,  Io=220в/1212,1=0.181а,, .але лампи ввімкнено на 110в, тому Р1=Io² *R1=0.033*808.8om=26.64вт
                   Р2=Io² *R2=0.033*403.3ом=13.3вт

vasyael: ав
annanb: Дякую)
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Алекса65432119