Предмет: Физика,
автор: sonianagorochen
Підйомник виконав роботу 2,8кДж, рівномірно піднімаючи вантаж на висоту 4м. Визначте масу вантажу
Срочно пж
Ответы
Автор ответа:
2
А=mghm=A/ghm=2800/40=70 кг
krop40:
А=mgh; m=A/gh; m=2800/40=70 кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: krasnovam760
Предмет: Математика,
автор: Algoritmika1999
Предмет: Математика,
автор: danilusolkin62
Предмет: Математика,
автор: Даниил111111111162
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним