Предмет: Физика,
автор: vitalikkolomie
через дифракцийну решитку, яка має 200штрихів на 1 мл пропускає монохроматичне випромінювання з довжиною хвилі 750 нано метрів. визначити кут під яким видно маск першого порядку цієї хвилі
Ответы
Автор ответа:
2
d=1/200 мм=5*10^-6 м L=750*10^-9 м k=1 a-?
d*sina=k*L
sina=k*L/d=1*750*10^-9/5*10^-6=0,15
a=arcsin(0,15)=9 градусов
d*sina=k*L
sina=k*L/d=1*750*10^-9/5*10^-6=0,15
a=arcsin(0,15)=9 градусов
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: fredysap
Предмет: Биология,
автор: ninasxxxs
Предмет: Русский язык,
автор: 15082011
Предмет: Химия,
автор: Юляля017
Предмет: Алгебра,
автор: Анастасия2048761