Предмет: Физика, автор: Nikylia14

Яку роботу щосекунди виконує двигун електродриля, якщо за напруги 220 В сила струму в ньому дорівнює 4 А?

Ответы

Автор ответа: Sandrou
27

Ответ:

880 Дж

Объяснение:

t=1c

U=220В

I= 4А

A=?

A = P*t = U*I*t = 220*4*1 =880 Джоулей

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: ДенисСилин