Предмет: Физика, автор: cherskovaamelia

Срочно Пожалуйста!!!
Пружину іграшкового пістолета стиснули на 4 см. Яку швидкість розпрямлюючись, пружина надасть кулі масою 20г якщо жорсткість пружини 512Н/м?

Ответы

Автор ответа: WordSnot
133
x=4 см=0,04 м
m=20 г=0,02 кг
k=512 Н/м

v=?

Ek=Ep
\frac{mv^2}{2}= \frac{kx^2}{2}
v= \sqrt{ \frac{kx^2}{m} }=x \sqrt{\frac{k}{m}}=   0,04 м * √(512 Н/м / 0,02 кг)=6,4 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: kakajanann