Предмет: Физика,
автор: Валерия8685959599
Поможіть з фізикою A=21кДж, а t=5хв знайти потужність
Ответы
Автор ответа:
0
N= A/t
21кДж = 21000Дж
5хв= 300с
N=21000Дж:300с=70
21кДж = 21000Дж
5хв= 300с
N=21000Дж:300с=70
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Lenik2000
Предмет: Математика,
автор: cemajarovgmailcom
Предмет: Математика,
автор: eugeniodepez
Предмет: Математика,
автор: LinaLoster