Предмет: Физика, автор: vova67231

Визначте, яку роботу виконає двигун за 25 хв, якщо при напрузі 220в сила струму в електродвигуні 2.25А , а ККД його 80 %

Ответы

Автор ответа: Криси20211
1
1)Знайдемо потужність, P=U*I, 220*1,25=275 Вт
2)Робота, якщо б ккд дорівнював 100%, A=P*t=275*(25*60)=412500
3) 412500* 0.8=330000=330 кДж-робота з урахуванням ККД
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: ekot8210