Предмет: Химия,
автор: Аноним
Яка маса солі і води потрібно взяти для приготування 2 кг розчину з масовою часткою солі 0.2 процента
Ответы
Автор ответа:
9
Дано:
m(розч)=2 кг
ω(NaCl) = 0,2% або 0,002
Знайти:
m(NaCl)-?
m(Н2О)-?
m(NaCl) = 2 кг*0,002 = 0,004 кг
m(H2O) = 2 кг - 0,004 кг = 1,996 кг
Відповідь: Для приготування 2 кг 0,2% розчину солі необхідно взяти 4 г солі та 1996 г води
m(розч)=2 кг
ω(NaCl) = 0,2% або 0,002
Знайти:
m(NaCl)-?
m(Н2О)-?
m(NaCl) = 2 кг*0,002 = 0,004 кг
m(H2O) = 2 кг - 0,004 кг = 1,996 кг
Відповідь: Для приготування 2 кг 0,2% розчину солі необхідно взяти 4 г солі та 1996 г води
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: snus15
Предмет: Математика,
автор: eralievaelimai2909
Предмет: Немецкий язык,
автор: goldenone
Предмет: Литература,
автор: max20073
Предмет: Математика,
автор: Грязнокровка