Предмет: Химия,
автор: fany1028
ребят кому надо 20 балов пожалуйста решите только правильно!
Розчинність речовини при певній температурі становить 35 г на 100 г води. Розрахуйте масову частку насиченого розчину при цій температурі (в частках від одиниці).
fany1028:
ой сори простите я не поставила 20 балов
Ответы
Автор ответа:
5
Дано:
m(реч) = 35 г
m(H2O) = 100 г
Знайти:
ω(реч)-?
ω(реч) = m(pеч)/[m(реч) +m (H2O)] = 35 /(35+100) = 0,2593 або 25,93%
Відповідь: 25,93%
m(реч) = 35 г
m(H2O) = 100 г
Знайти:
ω(реч)-?
ω(реч) = m(pеч)/[m(реч) +m (H2O)] = 35 /(35+100) = 0,2593 або 25,93%
Відповідь: 25,93%
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: Yukimaruuu
Предмет: Русский язык,
автор: gek45don
Предмет: Математика,
автор: bossnevteev