Предмет: Химия,
автор: Аноним
визначити масу кухонної солі у 200 г її 15 % розчину
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
m(pNaCl) = 200 r
ω(NaCl) = 15% або 0,15
Знайти:
m(NaCl)
m(NaCl) =ω(NaCl) × m(pNaCl) = 200 г*0,15 = 30 г
Відповідь: 30 г
m(pNaCl) = 200 r
ω(NaCl) = 15% або 0,15
Знайти:
m(NaCl)
m(NaCl) =ω(NaCl) × m(pNaCl) = 200 г*0,15 = 30 г
Відповідь: 30 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: fomkovloh
Предмет: Русский язык,
автор: Love19461976
Предмет: Биология,
автор: stazkinapolina8
Предмет: Математика,
автор: danilakudrya
Предмет: Физика,
автор: danilporubov