Предмет: Физика, автор: voloshynnazik

за допомогою рухомого блока піднімають вантаж на висоту 15 метрів прикладаючи зусилля 130 H Яка робота виконується при цьому

Ответы

Автор ответа: WordSnot
7
F=130 Н
h=15 м

A=?

A=mgh=2Fh=2 * 130 Н * 15 м=3900 Дж=3,9 кДж.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ma1riakuru09
Предмет: Математика, автор: kairollovaalsu
Предмет: Математика, автор: ItzHack