Предмет: Физика, автор: bitfun6p7ch4f

Обчисліть потенціальну єнергію пружини жорсткістю 40 н/м. деформація якої становить 4 см.

Ответы

Автор ответа: fizik34
707

Ответ: 32 мДж

Объяснение:

Дано:

k = 40 Н/м

x = 4 см = 0,04 м

--------------------------

Еп. - ?

Решение:

Еп. = ( kx² )/2

Eп. = ( 40 * 0,04² )/2 = 0,032 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: akhmetovaziz