Предмет: Физика, автор: korolivskas

Висота похилої площини 16м, а довжина 48 м. Для піднімання вантажу вагою 0,6 кH прикладають силу 250 H. Який ККД похилої площини?

Ответы

Автор ответа: DedStar
26

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 16 м

S = 48 м

P = 0,6 кН = 600 Н

F = 250 Н

______________

КПД - ?

Полезная работа:

Aпол = P·h = 600·16 = 9 600 Дж

Совершенная работа:

Aсов = F·S = 250·48 = 12 000

Коэффициент полезного действия:

КПД = Апол / Асов = 9 600 / 12 000 = 0,80     или    80%

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: evgeha0309