Предмет: Математика,
автор: natashаlytvyn
Один кілограм цукерок дорожчий від кілограма печива на 2,6 гривні.За 8кг цукерок заплатили стільки,скільки за 12кг печива.Скільки коштук 1кг цукерок і скільки 1кг печива?
Ответы
Автор ответа:
1
Перверни сам........................
Приложения:
natashаlytvyn:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Uralbekovkuvonch
Предмет: Немецкий язык,
автор: katyapupkina20
Предмет: Биология,
автор: mechtakst455
Предмет: Алгебра,
автор: ArishkaRyder
Предмет: Литература,
автор: bulakhova79