Предмет: Физика,
автор: bubliknazar2003
На якій висоті перебуває гиря масою 5 кг , якщо вона має потенціальну енергію 0,2 кДж?
Ответы
Автор ответа:
13
Дано:
m - 5 кг
Eп - 0,2 кДж = 200 Дж
h - ?
Решение:
E = Fh Следовательно h = E/F
F = mg = 5кг*10Н/кг = 50 Н
h = 200Дж/50Н = 4 м.
Ответ: Высота равна 4 метра
m - 5 кг
Eп - 0,2 кДж = 200 Дж
h - ?
Решение:
E = Fh Следовательно h = E/F
F = mg = 5кг*10Н/кг = 50 Н
h = 200Дж/50Н = 4 м.
Ответ: Высота равна 4 метра
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nurlansabina27
Предмет: Английский язык,
автор: galyautdinovaelmirag
Предмет: Геометрия,
автор: erikesenkulov5
Предмет: Математика,
автор: olika001
Предмет: История,
автор: Asger1986