Предмет: Химия,
автор: РикиТикиТаки21
визначте молекулярну формулу вуглеводню якщо масова частка Гідрогену в ньому становить 17,2% а відносна густина за киснем 1,81. запишить його структурну формулу та дайте назву
Ответы
Автор ответа:
1
w(H)=17,2%=0,172
w(C)=82,8%=0,828 M(O2)=32
M(CxHy)=1,81*32=58
0,828=12n/58
12n=48
n=4 N(C)=4
58-40=10
N(H)=10
C4H10
Бутан
w(C)=82,8%=0,828 M(O2)=32
M(CxHy)=1,81*32=58
0,828=12n/58
12n=48
n=4 N(C)=4
58-40=10
N(H)=10
C4H10
Бутан
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: dmitrybborisov
Предмет: Геометрия,
автор: Journeysss
Предмет: Математика,
автор: nika20051303