Предмет: Физика, автор: Дашка4183

Яку роботу може виконати двигун потужністю 500 Вт за 60с ?

Ответы

Автор ответа: Mamedov12
4
Дано:
N=500Bт
t=60c
Найти:А
Решение:
1)А=Nt=>
A=500*60=30000Дж=30кДж
Похожие вопросы