Предмет: Физика,
автор: АнастасіСмаіл
На якій висоті перебуває гиря масою 5 кг ,якщо вона має потенційну енергію 0,2 кДж ?
Ответы
Автор ответа:
3
g берём как 10
Eп=mgh
отсюда 200=10*5*h
h=200/50=4м
Eп=mgh
отсюда 200=10*5*h
h=200/50=4м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: tatanaprocisina3
Предмет: Английский язык,
автор: nikios1801
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: altinai1