Предмет: Другие предметы, автор: puskarovucs

Дискретна випадкова величина Х може приймати тільки два значення х1 і х2, причому х1<х2. Відомо, що Р1= 0,9; М(Х)=2,1; D(X)=0,09. Знайти закон розподілу цієї випадкової величини

Ответы

Автор ответа: au456
7
P2= 1-P1= 0.1

По условию
Мх= P1*X1+P2*X2
2.1= 0.9*X1+0.1*X2
21=9X1+Х2

и

Dx= P1* (2.1-X1)^2+ P2* (2.1- X2)^2
0.09= 0.9*(4.41-4.2X1+X1^2)+ 0.1*(4.41-4.2X2+X2^2)

Откуда
X1=2
X2=3

Аноним: Где закон распределения?
au456: P1 P2 написаны
Аноним: Учись оформлять правильно) это не то
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: MeryWEY