Предмет: Информатика,
автор: Alinka2000222
Хлопчик купив в магазині n порцій морозива за ціною 12 грн і k плиток шоколаду за ціною 25 грн. Скільки всього витратив хлопчик
Ответы
Автор ответа:
0
Если витратив это потратил, то 12+25=37 грн
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Psilent
Предмет: Математика,
автор: vyaznikovroman675
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: Solнышко