Предмет: Химия,
автор: kizaru3223
Яку масу має водень об’ємом 112 л (н.у.)?
Ответы
Автор ответа:
3
n = V/Vm
n = 112/22.4;
n = 5 моль;
n = m/M;
5 = m/2;
m = 5 * 2 = 10 кг
n = 112/22.4;
n = 5 моль;
n = m/M;
5 = m/2;
m = 5 * 2 = 10 кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: stepanluklan31
Предмет: Математика,
автор: diana89z88
Предмет: Математика,
автор: ummuhalidik
Предмет: Математика,
автор: Arinka177