Предмет: Физика,
автор: marihu3anna
На якій висоті потенціальна енергія вантажу, маса якого 20 кг, дорівнює 1 кДж? Вважати g = 10м/с в квадраті.
Ответы
Автор ответа:
78
А=m*g*h
h = A / (m*g) = 1000 /(20*10) = 1000/200 = 5 м
h = A / (m*g) = 1000 /(20*10) = 1000/200 = 5 м
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: tursynbaevalazzat61
Предмет: История,
автор: bibibishka487
Предмет: Українська мова,
автор: alevtinkaukrainka
Предмет: Математика,
автор: tim0960
Предмет: Математика,
автор: Аноним