Предмет: Физика, автор: lerakoval996888

Яка індуктивність котушки,якщо за сили струму 3 А енергія магнітного поля котушки дорівнює 1,8Дж?

Ответы

Автор ответа: DedStar
24
Из формулы:
W = L*I²/2
Находим:
L = 2*W / I² = 2*1,8 / 9 = 0,4 Гн
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: некит226
Предмет: Математика, автор: 111477