Предмет: Химия,
автор: orelgo246
Яка маса солі та води потрібно для виготовлення 120г розчину з масовою часткою натрій хлориду 6%
Ответы
Автор ответа:
5
Дано:
m(розч)=120 г
ω(NaCl) = 6% або 0,06
Знайти:
m(NaCl)-?
m(Н2О)-?
m(NaCl) = 120*0,06 = 7,2 г
m(H2O) = 120 г - 7,2 г = 112,8 г
Відповідь: Для приготування 120 г 6% розчину солі необхідно взяти 7,2 г солі та 112,8 г води
m(розч)=120 г
ω(NaCl) = 6% або 0,06
Знайти:
m(NaCl)-?
m(Н2О)-?
m(NaCl) = 120*0,06 = 7,2 г
m(H2O) = 120 г - 7,2 г = 112,8 г
Відповідь: Для приготування 120 г 6% розчину солі необхідно взяти 7,2 г солі та 112,8 г води
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Texnof
Предмет: Геометрия,
автор: valeriazirenkova
Предмет: Математика,
автор: dilmarnesypbek
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: shuhratok2000