Предмет: Физика,
автор: anastasialsaz
площа поверхні грудної клітки людини 600см2 визначте силу тиску на грудну клітку аквалангіста коли він стоїть на березі моря і якщо занурюється під воду на глибину 20м (Рв=10в3степені кгмкубічні і атмосферний тиск 10 в 5 степені)
дякую за допомогу
Ответы
Автор ответа:
3
Каждые 10 м погружения +1кг/см2
На поверхности - 1кг/см2
Итого 3 кг/см2
умножить на 600 = 1800 кг или примерно 17640 ньютонов.
На поверхности - 1кг/см2
Итого 3 кг/см2
умножить на 600 = 1800 кг или примерно 17640 ньютонов.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: myrzabekovalinur24
Предмет: Биология,
автор: FreezTSK
Предмет: Математика,
автор: aominedaikiquiizzzme
Предмет: Математика,
автор: zhaniya04