Предмет: Алгебра, автор: bolsovakarina

За 7 кг апельсин та 4кг лимон заплатили 26грн. Скільки коштують 1 кг апельсин та 1 кг лимонів якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 4 грн

Ответы

Автор ответа: sedinalana
6
х-1кг апельсин,у-1кг лимон
{7x+4y=26
{5x-2y=4/*2⇒10x-4y=8
прибавим
17x=34
x=2грн стоит 1кг апельсин
14+4y=26
4y=12
y=3грн стоит 1кг лимонов
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Elizaveta896