Предмет: Химия,
автор: ARBRAG
Визначтеся який об'єм повітря необхідно витратити для спалювання етанолу кількістю речовини 2 моль
Ответы
Автор ответа:
9
дано
n(C2H5OH) = 2 mol
--------------------------------
V(возд)-?
C2H5OH+3O2--->2CO2+3H2O
n(O2) = 2*3 / 1 = 6 mol
V(O2) = n(O2) * Vm = 6*22.4 = 134.4 L
V(возд) = V(O2) * 100% / 21% = 134.4*100% / 21% = 640 L
ответ 640 л
Автор ответа:
5
Дано:
n (C2H5OH) = 2 моль
Найти:
V (возд) - ?
Решение:
C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H2O
n (O2) = 3n (C2H5OH) = 3 * 2 = 6 моль (по уравнению)
V (O2) = n * Vm = 6 * 22.4 = 134.4л
В воздухе находится 21% кислорода, поэтому:
V (возд) = V (O2) / W (O2) = 134.4 / 0.21 = 640л
Ответ: V (возд) = 640л
n (C2H5OH) = 2 моль
Найти:
V (возд) - ?
Решение:
C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H2O
n (O2) = 3n (C2H5OH) = 3 * 2 = 6 моль (по уравнению)
V (O2) = n * Vm = 6 * 22.4 = 134.4л
В воздухе находится 21% кислорода, поэтому:
V (возд) = V (O2) / W (O2) = 134.4 / 0.21 = 640л
Ответ: V (возд) = 640л
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: andrejryzkin644
Предмет: Русский язык,
автор: aleksakhasanova09
Предмет: Русский язык,
автор: dedmorozko72
Предмет: Физика,
автор: alinasolopova2
Предмет: Математика,
автор: nina2286