Предмет: Физика,
автор: Janochka2003
Камінь що вільно падає з висоти 5 метрів у момент падіння мав кінетичну енергію 5 джоулів, яка його маса?
Ответы
Автор ответа:
0
Потенциальная энергия:
Ep = m*g*h
Кинетическая энергия:
Ek = 5 Дж
По закону сохранения энергии:
Ep = Ek
m*g*h = Ek
m = Ek / (g*h) = 5 / (10*5) = 1/10 кг или 100 грамм
Ep = m*g*h
Кинетическая энергия:
Ek = 5 Дж
По закону сохранения энергии:
Ep = Ek
m*g*h = Ek
m = Ek / (g*h) = 5 / (10*5) = 1/10 кг или 100 грамм
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: gulnazkalabai
Предмет: Математика,
автор: vanaostapenko123
Предмет: Математика,
автор: 8052005
Предмет: Химия,
автор: mert2