Предмет: Физика,
автор: andrey0985267349
за який час електричним струмом силою 15 А при напрузи 220 В буде виконана робота 20 кДж
Ответы
Автор ответа:
1
P=I*U
P=A/t
t=A/P
t=A/(I*U) = 20000/(15*220)= 6с
В:6с
P=A/t
t=A/P
t=A/(I*U) = 20000/(15*220)= 6с
В:6с
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: hadsonhornet0087
Предмет: Биология,
автор: pulyanskij
Предмет: Геометрия,
автор: gerkiraity
Предмет: Математика,
автор: котя128
Предмет: Алгебра,
автор: Мария1111111121111