Предмет: Физика,
автор: missnatalia27
Два вагони, маса кожного з яких дорівнює 60 т рухається прямолінійно в одному напрямку. Швидкість першого вагона 10 м/с, a другий 20 м/с. З якою швидкістю рухається вагони після автозчеплення?
Ответы
Автор ответа:
35
По закону сохранения импульса m*V1+m*V2=2*m*V
V=(V1+V2/2=(10=20)/2=15 м/с
V=(V1+V2/2=(10=20)/2=15 м/с
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: evasnajder714
Предмет: Математика,
автор: io8ndxx
Предмет: Английский язык,
автор: alenapitalenko10
Предмет: Математика,
автор: nadin831031gmailcom
Предмет: Математика,
автор: ролл11