Предмет: Химия,
автор: ksharifi
1)120 г 20-% раствора уксусной кислоты .Сколько граммов 40-% Naoh расходуется?
2)140 мл гептин-3 ( Po=0,76 г/мл).Сколько граммов брома может присоединить это вещество?
3)Дан хлорэтан 6,2 моль.Вычислите его массу?
Ответы
Автор ответа:
0
1. 40. Шукаємо кількість моль оцтової к-ти. Така кількість і NoOH. І шукаємо масу лугу і ділимо на масову частку у розчині.
3. 313.1. К-ть моль=маса/молярна маса. З цього маса=К-ть моль*молярну масу; 6.2*50.5=313.1
3. 313.1. К-ть моль=маса/молярна маса. З цього маса=К-ть моль*молярну масу; 6.2*50.5=313.1
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sohyen97
Предмет: Математика,
автор: jkjkjkjkjkjkjkjkjkjk
Предмет: Физика,
автор: bogdanafanasev1
Предмет: Литература,
автор: Oliga765
Предмет: Математика,
автор: edapindima