Предмет: Физика,
автор: Кошка12346
Допоможіть зробити задачу (одну з двох).Срочно.
Визначити значення сили струму,яку споживає двигун ліфта,якщо рівномірний підйом грузу масою 1 т на 50 м здійснюється ліфтом за 1 хв.Напруга живлення двигуна 380 В ,коефіцієнт корисної дії 70%
АБО
У школі одночасно горить 40 ламп потужністю 200Вт і 20 ламп потужністю 150Вт Визначити опір кожної лампочки і загальний опір кола , якщо напруга в мережі 220В.
Ответы
Автор ответа:
18
2)
Сопротивление R при мощности Р: R=U²/P.
R1=220²/150=323 Ом -лампы 150 Вт
R2=220/200=242Ом 200Вт
Суммарная мощность всех ламп Рсумм=40*200+20*150=11000 Вт
Суммарное сопротивление всей цепи Rсумм=4.4 Ом
Сопротивление R при мощности Р: R=U²/P.
R1=220²/150=323 Ом -лампы 150 Вт
R2=220/200=242Ом 200Вт
Суммарная мощность всех ламп Рсумм=40*200+20*150=11000 Вт
Суммарное сопротивление всей цепи Rсумм=4.4 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: jujak4604
Предмет: Литература,
автор: angelinabell3537
Предмет: Геометрия,
автор: kopduhat
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: elina196