Предмет: Физика,
автор: BiologEgor
На кінцях важеля діють сили 40 Н і 240 Н, відстань від точки опори до більшої сили 25 см. Визначте довжину важеля, якщо важіль перебуває в рівновазі.
Ответы
Автор ответа:
87
F1 = 40 H
F2 = 240 H
d2 = 25 см
___________
d1 - ?
По правилу рычага:
F1*d1 = F2*d2
d1 = F2*d2 / F1 = 240*25/40 = 150 см
F2 = 240 H
d2 = 25 см
___________
d1 - ?
По правилу рычага:
F1*d1 = F2*d2
d1 = F2*d2 / F1 = 240*25/40 = 150 см
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kostya777170
Предмет: Другие предметы,
автор: vavanetER2736
Предмет: Математика,
автор: demon4350
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним