Предмет: Физика,
автор: nleskiv2002
ДОПОМОЖІТЬ РОЗВ‘ЯЗАТИ ЗАЖАЧУ!
З якою швидкістю слід кину вниз з висоти 3 м тенісну кульку, щоб після абсолютно пружного удару об землю вона відстрибнула на висоту 8м? Опором повітря знехтувати.
Ответы
Автор ответа:
5
по закону сохранения энергии
полная энергия в момент броска равна полной энергии в момент поднятия на максимальную высоту после отскока
mgh+mv^2/2=mgH
v^2=2g(H-h)
v=корень( 2g(H-h)) = корень( 2*10*(8-3)) м/с = 10 м/с - это ответ
полная энергия в момент броска равна полной энергии в момент поднятия на максимальную высоту после отскока
mgh+mv^2/2=mgH
v^2=2g(H-h)
v=корень( 2g(H-h)) = корень( 2*10*(8-3)) м/с = 10 м/с - это ответ
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: vipkarumail20066
Предмет: Математика,
автор: bekakz261
Предмет: История,
автор: gusejnovakamila52
Предмет: Математика,
автор: Dannydk