Предмет: Физика,
автор: Baekhyun4
Яка кількість теплоти виділиться у волоску електричної лампи розжарювання протягом 1 год, якщо лампа споживає струм силою 1А за напруги 110В?
А: 407 кДж
Б: 174 кДж
В: 396 кДж
Г: 285 кДж
Ответы
Автор ответа:
31
R=u/i=110 Ом
Q=i^2Rt= 1*110*3600=396Кдж.
Відповідь: В
Q=i^2Rt= 1*110*3600=396Кдж.
Відповідь: В
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: eugenel0monosov
Предмет: Математика,
автор: Krakenov
Предмет: Информатика,
автор: footbolka1
Предмет: Математика,
автор: настя3480
Предмет: Математика,
автор: makarymba