Предмет: Физика,
автор: 7Dovakin7
чому дорівнює опір спіралі елекртичної лампи ,якщо на цоколі написано 6.3В,0.22А?
Ответы
Автор ответа:
3
R = U / I
R = 6,3 / 0,22 ≈ 28,6 Ом
R = 6,3 / 0,22 ≈ 28,6 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: elenascerbacova727
Предмет: Кыргыз тили,
автор: bektemirovagulnura7
Предмет: Английский язык,
автор: dmitrukaleksandra737
Предмет: Геометрия,
автор: farawazewaguzel
Предмет: География,
автор: крот36