Предмет: Химия,
автор: 49ед
укажіть масу 2 моль купрум(2)сульфату
Ответы
Автор ответа:
1
63,5=64
64*2моль=128г
64*2моль=128г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: naidakaribova96
Предмет: Алгебра,
автор: vladislava190307
Предмет: Математика,
автор: 12345671524
Предмет: Геометрия,
автор: 1Smetanka1