Предмет: Физика, автор: kotyknice

Який опір має мідний дріт довжиною 10 м, і площею поперечного перерізу 0,17 мм квадратних

Ответы

Автор ответа: aero3733
54

Дано:

I=10 Ом

S=0.17 В

p=0.017


R=p*I/S

R=0.017*(10/0.017)=1




aero3733: 1 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: poda85119
Предмет: Литература, автор: илодлщл