Предмет: Физика,
автор: mhowladar811p8cm64
Який тиск чинить на підлогу хлопчик масою 48 кг якщо площа його підошви черевика становить 320 см квадрат
Ответы
Автор ответа:
18
p = m*g / S
p = 48*10 / (320*10⁻⁴) = 15 000 Н или 15 кН
p = 48*10 / (320*10⁻⁴) = 15 000 Н или 15 кН
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: zelenyukmykola707
Предмет: Математика,
автор: samirarayimbekova
Предмет: Математика,
автор: nkhrustalev
Предмет: Физика,
автор: раб3