Предмет: Физика,
автор: tarasnimec
яка довжина хвилі випроміненого фотона ,якщо енергія атома натрію зменшилась на 2,12еВ
Ответы
Автор ответа:
2
Из формулы
ε = с·h / λ
λ = c·h / ε
λ = 3·10⁸·6,63·10⁻³⁴ / (2,12·1,6·10⁻¹⁹) ≈ 586·10⁻⁹ м или ≈590 нм
ε = с·h / λ
λ = c·h / ε
λ = 3·10⁸·6,63·10⁻³⁴ / (2,12·1,6·10⁻¹⁹) ≈ 586·10⁻⁹ м или ≈590 нм
Автор ответа:
0
дано Е=2,12эВ=3,39*10:-19 Дж л- ?
так как E=hv=hc\л л=hc\E=6,63*10^-34*3*10^-8\3.39*10^-19=5,87*10^-7 м=0,587 мкм
так как E=hv=hc\л л=hc\E=6,63*10^-34*3*10^-8\3.39*10^-19=5,87*10^-7 м=0,587 мкм
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: dyakonovakarina2011
Предмет: Математика,
автор: spirinaela3
Предмет: Окружающий мир,
автор: Alexgerasimenko77
Предмет: Математика,
автор: 00милена00