Предмет: Физика, автор: Lerusia13

Помогите пожалкйсто с физикой

Вантаж якої маси можна підняти за допомогою гідравлічного домкратa, Площі поршнів якого дорівнюють1,2 Сантиметры у квадраті і 1440 Сантиметри у квадраті, якщо сила, Що діє на малий поршень домкрата, може досягати1500Н?

Ответы

Автор ответа: maksquattro
39
оскільки F1/F2=S1/S2, то
1,2/1440=1500/x
x=1440*1500/1.2
x=1800000 Н
х=1800 кН
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: артоме